پارکینگ پیش ساخته: مزایا و معایب

اگر در فضای باز خانه خود مساحت کافی برای ساخت یک پارکینگ را در اختیار دارید، اما هنوز فرصت ساخت آن را پیدا نکرده اید، می توانید از پارکینگ پیش ساخته استفاده کنید. پارکینگ پیش ساخته از مزایا و معایب خاص خود برخوردار هستند.

مزایا و معایب پارکینگ پیش ساخته:

تنوع:

پارکینگ پیش ساخته در سبک، اندازه و الگوهای مختلفی در دسترس است. به طور کلی می توانید هر نوع و سبکی از پارکینگ را که برای فضای خود مد نظر دارید سفارش دهید. برای مثال اگر فضای خانه شما شکل عجیبی دارد، می توانید نوعی از پارکینگ را سفارش دهید که مناسب فضای شما باشد.

هزینه:

پارکینگ پیش ساخته از مدل هایی که قرار است از پایه ساخته شوند بسیار ارزان تر است. می توانید پارکینگ خود را بر اساس بودجه مد نظر خود سفارش دهید. از آنجا که می توانید مصالح، طرح و پرداخت نهایی را انتخاب کنید، همه چیز به سلیقه و بودجه شما بستگی دارد.

ساخت آسان:

پارکینگ پیش ساخته به صورت کیت های آماده عرضه می شود که به سادگی می توانید قطعات آن را سر هم کنید. با کمی کمک و استفاده از دفترچه راهنمای تولید کننده، می توانید پارکینگ را در چند ساعت سرپا کنید.


برای باغچه خود یک نرده پلیمری زیبا نیاز دارید؟


برای آشنایی با گاردن گارد، محصول جدید سبک سبک، اینجا کلیک کنید.

طول عمر:

به طور کلی عمر پارکینگ های پیش ساخته کمتر از مدل های سنتی است. اگر چه تکنولوژی پیشرفت کرده است و کیفیت این نوع پارکینگ ها بهبود یافته است، همچنان مدل های سنتی عمر بیشتری دارند. مدل های پیش ساخته پوشش عایق نازکی دارند که در طول زمان و در معرض عوامل طبیعی از بین می رود. اگر در جایی زندگی می کنید که تغییرات آب و هوایی در آن شدید است، برای استفاده از این مدل ها کمی بیشتر فکر کنید.

امکان سفارشی سازی محدود:

زمانی که پارکینگ خود را به صورت سفارشی ثبت می کنید، هزینه های کلی ساخت را افزایش می دهید. به یاد داشته باشید که دلیل هزینه پایین این مدل کلی بودن و عمومی بودن آن است. به همین دلیل زمانی که مصالح و طرح پیش فرض را تغییر می دهید، هزینه های طرح را بیش از ارزش واقعی آن افزایش می دهید.ظاهر:

مگر در مواردی که مایل باشید پول کمی بپردازید، این نوع پارکینگ به زیبایی مدل های سنتی نیست. مدل های پیش ساخته تمیز هستند اما به لحاظ ساختاری از زیبایی خاصی برخوردار نیستند. البته اگر بخواهید پارکینگ خود را به صورت سفارشی خرید کنید، می توانید با هزینه بیشتر به زیبایی بیشتری در خانه خود دست یابید.

منبع:

doityourself

1 پاسخ

رهگیری & پینگ بک ها

  1. […] پارکینگ قرار دهید.به نظر می رسد جاروکشی و شستشوی پارکینگ ضروری است. حالا که همه چیز از سر راه برداشته شده است، […]

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *