نورپردازی سایبان و ایوان خانه

زمانی که به دنبال نورپردازی سایبان و ایوان خانه هستید، بهتر است از خود بپرسید چرا؟ پاسخ به این سوال به شما کمک می کند که علت نورپردازی را دریابید. آیا از محیط خود برای غذاخوری در فضای باز استفاده می کنید؟ آیا مسیر جایگزینی برای ورود به خانه است؟ آیا فقط قرار است پس از یک روز خسته کننده در آن استراحت کنید؟

نورپردازی سایبان:

امروزه بسیاری از صاحبان خانه، باغ یا ویلا برای در امان ماندن از نور خورشید و گرمای آن از سایبان استفاده می کنند. اما شب ها مسئله کاملا تفاوت دارد. عدم امکان استفاده از نور مهتاب و دیده نشدن آسمان شب، می تواند باعث دلگیر شدن محیط زیر سایبان شود. در حالی که سایبان برای استفاده از فضای باز ساخته شده است، اما تاریکی محیط می تواند مانع از لذت بردن شما شود. نورپردازی سایبان راه حل خوبی برای این مشکل است.

ستون ها و تیرهای سایبان شما بستری عالی برای اجرای انواع روش های نورپردازی سایبان است. برای شروع، یکی از طرح های محبوب، نورپردازی از یک ساختار بلند است که نوری نرم و طبیعی مانند ماه فراهم می کند. نصب لامپ های LED در بلندترین قسمت ستون علاوه بر مشخص کردن محدوده فضا، نور کافی برای شما را نیز تامین می کند.

نورپردازی رشته ای دیگر روش برای روشن کردن فضای زیر سایبان است. اما از رشته های معمولی استفاده نکنید. بهتر است از رشته هایی با لامپ های LED کوچک استفاده کنید که عمر آنها بین ۱۰ تا ۲۰ سال است. نور این رشته ها مانع آن می شود که تصور کنید زیر چراغ های معمولی در حال صرف غذا هستید. بلکه نوری همانند شمع یا آتش برای شما فراهم می کند.


برای باغچه خود یک نرده پلیمری زیبا نیاز دارید؟


برای آشنایی با گاردن گارد، محصول جدید سبک سبک، اینجا کلیک کنید.

آخرین نکته ای که باید در نظر بگیرید ایمنی است. اگر محوطه شما شامل پله است، نورپردازی پله و مسیر ورودی را نیز فراموش نکنید. ایده های زیادی برای نورپردازی مسیر ورودی وجود دارد که با استفاده از آنها می توانید ضمن زیباسازی فضا، ایمنی خود و خانواده را نیز فراهم کنید.

منبع:

utahlights 

1 پاسخ

رهگیری & پینگ بک ها

  1. […] مانند درخت ها، فواره یا مجسمه ها استفاده نمود. از این نورپردازی ها می توان در رنگ های مختلف برای تزئین استفاده کرد. هم […]

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *