نرده کشی استخر: افزایش ایمنی و زیبایی

اگر مایل به ساخت استخر در باغ یا حیاط ویلای خود هستید، باید به امنیت محوطه اطراف آن فکر کنید. نرده کشی استخر یکی از راه های افزایش ایمنی افراد در اطراف استخر است. اگر پیش از این کار حصارکشی تخصصی در اطراف ملک خود را به انجام نرسانده اید، بهتر است کار را به یک شرکت تخصصی بسپارید تا علاوه بر استخر در نقاط دیگر خانه نیز این کار را انجام دهد.

دلایل حصارکشی:

حصارکشی در هر جای خانه که انجام شود می تواند کاربری و زیبایی آن را افزایش دهد. در برخی موارد برای مشخص کردن محدوده مایملک و تعیین موقعیت محصولات باید از حصارکشی استفاده کنید. ساخت نرده در راه پله ها، مسیرهای ورودی و محل های پر رفت و آمد می تواند به تردد افراد مسن سهولت بیشتری ببخشد و احتمال وقوع حوادث ناگوار را برای آنها کمتر کند.

نرده کشی استخر: افزایش ایمنی خانه

مهمترین مکانی که باید به نرده کشی آن فکر کنید، استخر است. اگر کودکی دارید یا ممکن است مهمانانی داشته باشید که با خود کودکی را به همراه بیاورند، در صورت عدم توجه و مراقبت، کودک ممکن است به استخر جذب شده و بدون آنکه شما باخبر شوید در آن سقوط کند. با استفاده از نرده کشی استخر می توانید ایمنی خانواده خود و دیگران را تامین کنید.

هر چند ممکن است کودکان از روی نرده ها یا حتی بین آنها عبور کنند و در نهایت اتفاقی برای آنها بیوفتد، اما به یاد داشته باشید که نبود چنین حصاری دور استخر و حتی علائم هشدار دهنده برای دور ماندن از آن، می تواند موجب وارد شدن اتهام و مسئولیت حقوقی در این رابطه به شما شود. بنابراین وجود نرده دور استخر می توانددر صورت وقوع یک حادثه، از بروز عواقب حقوقی برای شما پیشگیری کند.


برای باغچه خود یک نرده پلیمری زیبا نیاز دارید؟


برای آشنایی با گاردن گارد، محصول جدید سبک سبک، اینجا کلیک کنید.

انتخاب نوع نرده دور استخر:

نرده کشی استخر به سبک خانه، نما و محوطه سازی حیاط بستگی دارد. نرده های زیادی در بازار وجود دارد که می توانید با مشورت شرکت فروشنده، نوعی را انتخاب کنید که بیشترین ایمنی و زیبایی را برای ویلا یا باغ شما به همراه می آورد. انتخاب نوع نرده به آب و هوای محیط زندگی شما نیز بستگی دارد. برخی مدل ها مناسب آب و هوای مرطوب و برخی دیگر مخصوص مناطق خشک و آفتابی هستند.

در نرده کشی از مصالح زیادی از چوب تا فلز و حتی PVC استفاده می شود که هر یک مخصوص محل و کاربری خاصی هستند. بدین منظور باید با شرکت سازنده مشورت کنید.  منبع:

doityourself

1 پاسخ

رهگیری & پینگ بک ها

  1. […] گیری صحیح و دقیق تر در باغ از دیگر دلایل نرده کشی باغ است. مشخص کردن مرز کاشت، در هنگام محاسبه میزان […]

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *