مزایای پارچه کرباس برای سایبان:

سایبان با استفاده از مواد مختلفی از پنبه گرفته تا PVC ساخته می شود. اگر به دنبال ساخت سایبان برای منزل خود هستید، اما نمی دانید از کدام جنس برای پوشش آن استفاده کنید بهتر است با مزایای پارچه کرباس برای سایبان آشنا شوید.

مزایای پارچه کرباس برای سایبان:

این پارچه خنک تر از سایر مواد رایج برای ساخت سایبان است. دمای محوطه زیر سایبان آلومینیومی در تابستان به شدت بالا می رود و نشستن زیر آن آسان نیست. اما اغلب سایبان های پارچه ای تنفس پذیر هستند و گرما را در خود به دام نمی اندازند. بنابراین محوطه زیر آن دمای خنکی دارد. پارچه نور خورشید را گرفته و آن را منعکس می کند. کرباس تقریبا عایق گرمایی است و خانه را از دریافت نور بیش از حد خورشید محافظت می کند. بدین تریب هزینه های شما برای قبوض پرداختی کاهش می یابد.

این پارچه در طرح و رنگ های زیادی عرضه می شود بنابراین می توانند زیبایی خانه شما را افزایش دهند. تنها باید از بین طرح های زیادی که در بازار وجود دارد، طرحی را انتخاب کنید که با نمای خانه مطابقت داشته باشد. چاپ طرح، رنگ و لوگو روی پارچه نمای بهتری دارد. اما فراموش نکنید که رنگی را برای سایبان خود انتخاب کنید که دیرتر محو می شود و بهتر لکه ها را پنهان می کند.

هزینه پایین نسبت به سایر مواد نیز از دیگر مزایای پارچه کرباس برای سایبان است. اگر بودجه محدودی برای خرید سایبان دارید، می توانید با انتخاب کرباس در هزینه های خود صرفه جویی کنید. هر چند هزینه نهایی سایبان به اندازه و طرح سایبان بستگی دارد.


برای باغچه خود یک نرده پلیمری زیبا نیاز دارید؟


برای آشنایی با گاردن گارد، محصول جدید سبک سبک، اینجا کلیک کنید.

طول عمر:

اگر در مورد طول عمر سایبان پارچه ای تردید دارید، بهتر است بدانید اغلب شرکت ها از پارچه ای استفاده می کنند که سطح آن با مواد خاصی پوشش داده شده تا بهتر در برابر عوامل طبیعی مقاومت کند. بنابراین بسته به نوع آب و هوا و نحوه مراقبت از سایبان، می توانید انتظار طول عمری بین ۵ تا ۱۰ سال را داشته باشید. بعد از این دوره نیز اغلب نیازی به تعویض کامل سایبان نیست و تعویض پارچه برای بهبود ظاهر و کارکرد آن کافی به نظر می رسد.

اگر برای پوشش فضای باز خود به سایبان نیاز دارید، با متخصصان شرکت ما تماس بگیرید تا با بررسی بودجه و نیازهای شما بهترین مدل و طرح سایبان به شما پیشنهاد شود. ما با در نظر گرفتن تمام جوانب و سلیقه مشتری، سعی در جلب رضایت او داریم. منبع:

shuttersaustralia

1 پاسخ

رهگیری & پینگ بک ها

  1. […] اما اگر اجازه دهید که این خاک برای مدتی طولانی روی سایبان بماند، در نهایت باعث پارگی پارچه می شود. می توانید از […]

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *