مزایای سایبان تاشو: کارایی و زیبایی در کنار هم

سایبان های زیادی در بازار وجود دارد که می توانید برای پوشش نما یا فضای باز خانه خود استفاده کنید. یکی از این مدل ها سایبان تاشو است. دلایل زیادی وجود دارد که سایبان تاشو به درد خانه شما بخورد. این نوع سایبان ها بیشتر از هزینه ای که پرداخت کرده اید، به شما سود می رسانند. اگر در آب و هوایی زندگی می کنید که وحشی است و هر لحظه تغییر حالت می دهد، هیچ چیز بهتر از یک سایبان تاشو به کار شما نمی آید. سایر مزایای سایبان تاشو عبارتند از:

مزایای سایبان تاشو:

عمر بالایی دارد:

سایبان های تاشو از پارچه، آلومینیوم، فولاد یا چوب های بادوام ساخته شده اند. این مواد در برابر هر آب و هوایی عمر بالایی دارند. بنابراین سایبان شما حداقل ده سال عمر خواهد کرد. با این حال، بهتر است در انتخاب سایبان، آب و هوای منطقه خود را برای شرکت فروشنده توضیح دهید تا گزینه مناسبی را به شما پیشنهاد دهند.

 انعطاف پذیری بالا:

دیگر مزایای سایبان تاشو به انعطاف پذیری آن مربوط می شود. برای مثال هر زمان که لازم باشد می توانید در تابستان آن را باز کنید تا در کنار مهمانان خود از هوای آزاد لذت ببرید. و زمانی که به آن نیازی ندارید، می توانید سایبان را جمع کنید تا از نور طبیعی خورشید لذت ببرید. زمانی که باد می آید بابت شکستن آن نگرانی نخواهید داشت. برخی از سایبان های تاشو نیز مجهز به سنسور باد هستند که حتی بدون نیاز به حضور فیزیکی شما نیز به صورت خودکار در صورت وزش باد جمع می شوند. علاوه بر محافظت از شما در برابر عوامل طبیعی، سایبان تاشو می تواند از مبلمان فضای باز، خودرو و فرش شما محافظت کند. آب و هوای ایران در برخی فصول به سرعت تغییر می کند، بنابراین به سایبانی نیاز خواهید داشت که در این آب و هوای منعطف بتواند دوام بیاورد.

انعطاف در بودجه:

سایبان تاشو بر اساس بودجه و ترجیحات شما به دو مدل تقسیم می شود: مدل های دستی و برقی. سایبان تاشوی برقی نسبت به سایر مدل ها کمی گران تر است زیرا به موتور، سوییچ و ریموت کنترل نیاز دارد. سایبان تاشوی دستی با دست یا میل لنگ کار می کند. بنابراین کمی ارزان تر است و برای افرادی با بودجه محدود مناسب است. شرکت ما بسته به نیاز و بودجه مالی شما مدل سایبان مورد نظر را به شما پیشنهاد خواهد داد. برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.


برای باغچه خود یک نرده پلیمری زیبا نیاز دارید؟


برای آشنایی با گاردن گارد، محصول جدید سبک سبک، اینجا کلیک کنید.

منبع:

completeblinds

0 پاسخ ها

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *