محافظت از سایبان در برابر باران و برف

زمانی که تابستان فرا می رسد، وقت آن است که زیر سایبان بنشینید و از هوای باز لذت ببرید. بعد از ظهرها بهترین زمان برای یک استراحت آرامش بخش در فضای باز است. اما هوا همیشه ثابت نیست. محافظت از سایبان در برابر باران و برف اهمیت زیادی در طول عمر آن دارد.

محافظت از سایبان در برابر باران:

هوا در بهار و پاییز می تواند غیر قابل پیش بینی باشد. ناگهان باران های تند و بادهای شدید می وزد. این نوع آب و هوا می تواند به سایبان شما، به خصوص سایبان های تاشو، آسیب وارد کند.

امروزه اغلب سایبان ها، حتی نوع پارچه ای آن، از موادی ساخته می شوند که در برابر آب، قارچ، اشعه UV، و سایر عوامل طبیعی مقاوم باشند. اما بیشترین آسیب از سوی عوامل طبیعی در اثر تکرار، شدت یا وزن وارد شده به سایبان ایجاد می شوند. ساعات ماندن در زیر آفتاب، شدت نور خورشید و دمای محیط و وزن آب یا برف جمع شده روی سایبان، همه جز عوامل طبیعی هستند که از عمر سایبان شما می کاهند. به یاد داشته باشید که سایبان برای محافظت در برابر نور خورشید طراحی شده است، بنابراین بهتر است در روزهای بارانی، برفی و بادی سایبان را در جای امن و خشکی نگهداری کنید.

سایبان به نحوی نصب می شود که آب باران در آن جمع نشود. اگر سایبان شما از شیب کافی برخوردار نیست، با شرکت سازنده تماس بگیرید تا برای تعویض محل و شیب سایبان اقدام کنند. باران نم نم مشکلی به جود نمی آورد، اما برای باران های تند و شدید نباید ریسک کرد. اگر باران روی سایبان جمع شده است، باید آن را جمع کنید تا آب بیرون بریزد و به پارچه و چارچوب سایبان آسیبی وارد نشود.


برای باغچه خود یک نرده پلیمری زیبا نیاز دارید؟


برای آشنایی با گاردن گارد، محصول جدید سبک سبک، اینجا کلیک کنید.

در مورد برف نیز باید اصول مشابه محافظت از سایبان در برابر باران را رعایت کنید. برف سنگین می تواند باعث خم شدن چارچوب سایبان شود. برف را از روس سایبان پاک کنید و در صورت امکان تا اتمام زمستان آن را در جای خشکی نگهداری کنید.

سایبان برقی سنسوردار:

اگر در منطقه ای زندگی می کنید که شرایط آب و هوایی آن قابل پیش بینی نیست، سایبان های برقی بهترین گزینه برای شما هستند. این سایبان ها را می توان به سنسورهای مخصوصی مجهز کرد تا در شرایط آب و هوایی شدید، به صورت خودکار جمع شود. بدین ترتیب، حتی در نبود شما در خانه نیز می توانید از سلامت سایبان خود مطمئن شوید.منبع:

aladdininc

2 پاسخ ها

رهگیری & پینگ بک ها

  1. […] شما قابلیت حفاظت در برابر آب را ندارد، با متخصصان شرکت سایبان سازی تماس بگیرید. با پوشش دهی مجدد پارچه با مواد خاص […]

  2. […] برای متمایز شدن از رقبای خود بهره بگیرید. استفاده از سایبان پشت پنجره ها یا در فضای باز رستوان می تواند طراحی […]

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *