محافظت از درب چوبی از آسیب نور خورشید:

اشعه ماوراء بنفش و گرمای حاصل از نور مستقیم خورشید می تواند درب های چوبی بیرونی را از بین ببرند. پرداخت و روغن روی درب ترک می خورد و محو می شود، چوب دچار انقباض و انبساط می شود و پس از مدتی نور خورشید باعث کدر به نظر رسیدن درب می شود. این امر ظاهر نمای خانه را از بین می برد و درب را قدیمی جلوه خواهد داد. پس برای محافظت از درب چوبی از آسیب نور خورشید چه باید کرد؟ با استفاده از راهکارهای زیر می توانید طول عمر درب خانه را افزایش دهید.

روش های محافظت از درب چوبی از آسیب نور خورشید:

اگر درب خانه شما به نظر فرسوده می رسد، برای حذف پرداخت های باقی مانده روی آن، درب را سنباده بزنید. برای بهبود ظاهر درب می توانید روی آن از وارنیش، پلی اورتان یا پرداخت شفاف با حفاظت UV استفاده کنید. از پرداخت و روغن های ضعیف که برای فضاهای داخلی هستند استفاده نکنید؛ زیرا این مواد نمی توانند در برابر نور خورشید مقاومت کنند و پس از مدتی دوباره از بین می روند.

همچنین می توانید با استفاده از محوطه سازی و کاشت درخت در مسیر ورودی خانه سعی کنید روی درب خانه سایه بیاندازید. سایه طبیعی مانع از برخورد اشعه UV به درب ورودی می شود و در عین حال یک درخت هم در کنار خانه خود خواهید داشت. بهتر است برای محافظت از درب چوبی از آسیب نور خورشید در زمستان و پاییز یک درخت همیشه بهار بکارید. برای انتخاب نوع درخت، مدت زمان مورد نیاز برای رشد و سایه دار شدن آن را نیز در نظر بگیرید.

بهترین راه حل سریع برای محافظت از درب چوبی از آسیب نور خورشید:

بهترین و سریع ترین راه حل برای حفظ ظاهر زیبای درب ورودی، نصب یک سایبان روی درب ورودی است. این کار نه تنها نور خورشید را به طور کامل مسدود می کند، بلکه تغییر فصول نیز بر آن تاثیری ندارد. استفاده از سایبان می توانید هزینه های انرژی شما را نیز کاهش دهد و باعث خنک تر ماندن خانه در فصول گرم سال شود.


برای باغچه خود یک نرده پلیمری زیبا نیاز دارید؟


برای آشنایی با گاردن گارد، محصول جدید سبک سبک، اینجا کلیک کنید.

اگر حوصله جارو کردن مسیر ورودی خانه از برگ های پاییزی را ندارید، با نصب یک سایبان می توانید در عین ایجاد سایه نمای خانه خود را نیز مدرن تر کنید. به طور کلی، نصب سایبان راه حلی سریع، راحت، بهینه، کم هزینه و موثر برای مشکل تابش نور خورشید است.

نصب یک سایبان به زمان زیادی نیاز ندارد. تنها کافی است با ما تماس بگیرید.منبع:

azsunblock

0 پاسخ ها

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *