مبلمان مناسب برای اتاق آفتاب گیر

اتاق آفتاب گیر یکی از آن مکان هایی است که بسیاری از مردم به افزودن آن به خانه خود می اندیشند. این افراد به اتاقی پر از گیاه و نور خورشید فکر می کنند که طراحی آن با انتخاب مبلمان مناسب برای اتاق آفتاب گیر تکمیل شده است.

یکی از جنبه های طراحی اتاق آفتاب گیر، مبلمان است. اتاق آفتاب گیر برای برآورده کردن نیازهای افراد به مبلمان خاصی نیاز دارد. اما برخی انواع مبلمان برای هر اتاقی با هر کاربری مناسب هستند. در ادامه فهرستی از انواع مبلمان مناسب برای اتاق آفتاب گیر آمده است.

مبلمان مناسب برای اتاق آفتاب گیر:

مبلمان حصیری:

اگر فقط یک مبل مناسب برای اتاق آفتاب گیر وجود داشته باشد، آن مبل حصیری است. اگرچه اتاق آفتاب گیر فضایی الحاق شده به فضای داخلی است، اما حس و حال فضای بیرون از خانه را دارد. مبلمان حصیری هم مناسب فضای بیرون و هم فضای داخلی است. اگر از اتاق آفتاب گیر به عنوان گلخانه، اتاق خواب، اتاق ناهارخوری یا استخر سرپوشیده استفاده می کنید، مبلمان حصیری مکمل خوبی برای فضای شماست.

پنکه سقفی:

اتاق های آفتاب گیر گرم هستند. نور زیادی از شیشه ها وارد می شود که گرما را تشدید می کند. پنجره ها گرما را به دام می اندازند و هوای اتاق سنگین می شود. استفاده از پنکه سقفی گزینه خوبی برای به حرکت در آوردن هوا بدون سرد کردن آن است. بدین ترتیب احساس می کنید در یک منطقه استوایی در حال آفتاب گرفتن هستید.


برای باغچه خود یک نرده پلیمری زیبا نیاز دارید؟


برای آشنایی با گاردن گارد، محصول جدید سبک سبک، اینجا کلیک کنید.

کرکره پنجره:

زمان هایی هست که شاید بخواهید نور خورشید را از اتاق دور کنید یا صرفه به دنبال حریم خصوصی بیشتر هستید. پشت هر پنجره یک کرکره قابل تنظیم قرار دهید تا بتوانید نور اتاق را در طول روز و شب تغییر دهید.  

میز و پایه های چوبی:

برای افزودن یک تم کلی به هر نوع اتاق آفتاب گیر، یک میز چوبی و سه پایه ایده خوبی است. می توانید از آن برای نگه داشتن گلدان ها، لامپ و حتی تلویزیون استفاده کنید. وسایل چوبی برای اتاق هایی که سقف های بلند با تیرک های چوبی دارند مکمل خوبی هستند.تخت آویز یا ننو:

یک اتاق آفتاب گیر نه تنها مکانی عالی برای پرورش گیاهان، نشستن و کسب آرامش است، بلکه برای چرت عصرگاهی نیز عالی است. یک تخت کوچک در گوشه اتاق مکمل خوبی برای مبلمان اتاق است. می توانید زمانی که چند مهمان دارید از آن به عنوان یک نشیمن اضافه استفاده کنید یا روی آن دراز بکشید و کتاب بخوانید.

کاناپه:

اتاق آفتاب گیر یکی از اتاق هایی است که باید برای کسب آرامش باشد. کاناپه یکی از انواع مبلمان مناسب برای اتاق آفتاب گیر است که می تواند به شما کمک کند که خستگی تمام روز را فراموش کنید. کاناپه های بزرگ با تشک های راحت آرامش بیشتری به شما می دهند. به طور کلی، هر مبلمانی که بزرگ، کوسن دار و راحت باشد برای اتاق شما خوب است.

منبع:

doityourself

1 پاسخ

رهگیری & پینگ بک ها

  1. […] ندهید ترس از آفتاب سوختگی و مسمومیت با آفتاب تابستان و بهار شما را خراب کند. یکی از ساده ترین راه های […]

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *