طرح های مختلف سایبان های بادبانی

هنگام انتخاب طرح های مختلف سایبان های بادبانی فراموش نکنید که زاویه خورشید و سایه ایجاد شده توسط سایبان را در محوطه خود در نظر بگیرید. از سوی دیگر در طول نصب باید سایبان های بادبانی به قدری کشیده شوند که در موقع باران، آب در آنها جمع نشود. برای زیبایی و برای تخلیه آب باران بهتر است سایبان شما کمی شیب داشته باشد. شیب حداقلی ۱:۶ توصیه می شود. مثلث های بزرگتر و یا بادبان های تخت به اریب بیشتری برای تخلیه مناسب آب باران نیاز دارند.

می توانید قدرت یک سایبان مربع یا مستطیلی را با چرخاندن بادبان به سهمی گون هذلولی وار افزایش دهید. همچنین می توانید با اتصال یک گوشه مربع یا مستطیل کمی بالاتر از گوشه های دیگر به بعد سوم دست یابید.

در حالت ایده آل، هر طرف سایبان بادبانی نباید طولانی تر از ۲۵ تا ۳۰ فوت باشد. امکان استفاده از بادبان های بزرگتر وجود دارد اما به طور کلی توصیه نمی شود. در بین طرح های مختلف سایبان های بادبانی معمولا بادبان های مثلثی بلند و باریک مطلوب نیستند. ترجیحا، طولانی ترین قسمت یک سایبان مثلثی بادبانی نباید بیش از دو برابر طول کوتاه ترین سمت سایبان باشد.

هنگام اتصال به نقطه نصب، از کابل یا زنجیر طولانی باید فقط در یک گوشه استفاده شود. سایر گوشه ها باید با استفاده از قلاب به طور مستقیم به دیوار وصل شوند. استفاده از کابل های طولانی یا زنجیر در بیش از یک گوشه از سایبان بادبانی باعث می شود که سایبان در باد زیاد از حد بالا و پایین برود. این امر فرسایش سایبان را افزایش و به نوبه خود طول عمر آن را کاهش می دهد.


برای باغچه خود یک نرده پلیمری زیبا نیاز دارید؟


برای آشنایی با گاردن گارد، محصول جدید سبک سبک، اینجا کلیک کنید.

سایبان های بادبانی برای آب و هوای برفی و تحمل وزن برف مناسب نیستند. به همین دلیل باید در آب و هوای برفی جمع شوند.

در بین طرح های مختلف سایبان های بادبانی استفاده از چندین سایبان با مقداری همپوشانی و نصب در ارتفاع های مختلف جالب تر و چشمگیرتر از نصب یک یا دو بادبان بزرگ بدون همپوشانی است. برای جلوگیری از مالش پارچه ها به هم، بادبان های دارای همپوشانی باید حداقل ۸-۱۲ اینچ از هم فاصله داشته باشند. در غیر این صورت در باد با هم تماس پیدا می کنند و این امر در طولانی مدت باعث فرسایش پارچه می شود.با استفاده از دستورالعمل های کلی فوق و تصاویر طرح های مختلف سایبان های بادبانی در زیر می توانید ضمن سال ها در امان بودن از نور خورشید، زیبایی محیط زندگی خود را نیز افزایش دهید. با استفاده از چند بادبان می تواند صدها طرح ابداع کنید. بنابراین خلاقیت خود را به پیشنهاد های سبک سبک محدود نکنید.

طرح های مختلف سایبان های بادبانی:

 

منبع

customshadesails

 

0 پاسخ ها

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *