سوالات رایج درباره سایبان تاشو:

سایبان روش خوبی برای بهبود نمای خانه و گذران وقت در فضای باز است. با محبوب تر شدن سایبان ها در طراحی منازل، بهتر است با هم سوالات رایج درباره سایبان تاشو را مرور کنیم.

سوالات رایج درباره سایبان تاشو:

سایبان تاشو چیست؟

سایبان تاشو نوعی سیستم خود حمایت شونده است که به مقدار نیاز شما سایه را تامین می کند. سایبان بر روی بازوهای تاشو نصب می شود و هر زمان که مایل باشید می توانید آن را باز یا بسته کنید.

آیا سایبان های تاشو در هزینه های خنک کردن محیط صرفه جویی می کنند؟

سایبان های تاشو به طور قابل توجهی هزینه های شما را کاهش می دهند و تا ۱۵ درجه محیط را خنک تر می کنند.

عمر آنها چقدر است؟

یکی از سوالات رایج درباره سایبان تاشو به عمر آن مربوط می شود. از آنجا که هر زمان که مایل باشید می توانید، سایبان را جمع کنید بنابراین نسبت به سایر سایه بان ها آسیب کمتری از عوامل طبیعی می بینند. برخی از سایبان های دائمی به دلیل فشار باد می شکنند و برخی دیگر زیر نور خورشید دچار پوسیدگی یا رنگ پریدگی می شوند. با مراقبت کافی، می توانید عمر سایبان تاشو خود را به حدود ده سال برسانید.


برای باغچه خود یک نرده پلیمری زیبا نیاز دارید؟


برای آشنایی با گاردن گارد، محصول جدید سبک سبک، اینجا کلیک کنید.

اگر از سایبان استفاده نکنم، چه اتفاقی می افتد؟

زمانی که به سایبان نیازی ندارید، سایبان به راحتی در محفظه خود جمع می شود. بنابراین از آسیب در برابر عوامل طبیعی محافظت می شود. عدم استفاده طولانی مدت از آن، آسیبی به سایبان وارد نمی کند.

سایبان تاشو به چه مراقبتی نیاز دارد؟

یکی از دیگر سوالات رایج درباره سایبان تاشو به مراقبت های مورد نیاز آن مربوط می شود. سایبان های تاشو به مراقبت کمی نیاز دارند. هر چند مدت باید آن را با آب و اسفنج نرم تمیز کنید تا از تجمع خاک روی آن پیشگیری کنید. زمانی که از آن استفاده نمی کنید نیز بهتر است سایبان را جمع کنید.چه مقدار باد را می تواند تحمل کند؟

سایه بان تاشو بیشتر برای محافظت در برابر نور خورشید طراحی شده است و زمانی که باد می آید نباید مورد استفاده قرار گیرد. این بدین دلیل است که شدت باد غیر قابل پیش بینی است و به سرعت جهت و شدت آن تغییر می کند. برای ارزیابی میزان تحمل باد توسط سایبان می توانید این طور عمل کنید: اگر شما می توانید به راحتی در هوای آزاد غذا بخورید و روزنامه بخوانید، سایبان تاشو نیز می تواند شدت باد را تحمل کند.

عمر پارچه سایبان چقدر است؟

پارچه های اکریلیک مورد استفاده در اکثر سایبان ها برای محافظت در برابر نور خورشید طراحی شده اند و در برابر پارگی، سایش و رنگ پریدگی مقاوم هستند. پارچه ها باید حدود ۱۰ تا ۱۵ سال دوام بیاورند و پس از این مدت بهتر است آن را تعویض کنید.

منبع:

completeblinds

1 پاسخ

رهگیری & پینگ بک ها

  1. […] جایی که می توانید اوقات خود را در خارج از خانه صرف کنید. سایبان تاشو می تواند از این نظر به شما کمک کند. سایبان های معمولی به […]

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *