سایبان های تاشو: مزایای آن برای خانه

سایبان های تاشو هر روز محبوبیت بیشتری در بین صاحبان خانه پیدا می کنند، زیرا آزادی و انعطاف بیشتری برای فضا به همراه می آورند. در مقایسه با دیگر سایبان های دائمی، سایبان های کشویی را می توان هر زمان که به فضای بیشتری نیاز است جمع کرد. بسیاری از خانواده ها این نوع سایبان را برای فضای خود مناسب می دانند. در ادامه به برخی مزایای آن می پردازیم.

مزایای سایبان های تاشو:

سایبان ها تا ۷۷٪ جذب گرما را کاهش می دهند که در نتیجه در هزینه های خنک کردن فضا صرفه جویی می کنید.

برخی مشتریان همیشه به سایه نیاز ندارند. در برخی مناطق نور و گرمای روزهای زمستان مطلوب است. به همین دلیل سایبان های تاشو در مقایسه با سایبان های دائمی مزیت بیشتری دارند.

سایبان های تاشو ضمن تامین هوای آزاد شما را از نور خورشید، باد و باران ملایم محافظت می کنند.


برای باغچه خود یک نرده پلیمری زیبا نیاز دارید؟


برای آشنایی با گاردن گارد، محصول جدید سبک سبک، اینجا کلیک کنید.

نگهداری کم؛ در مورد این سایبان ها نیازی نیست نگران فضایی برای نگهداری آنها باشید. در زمستان می توان آنها را به سمت دیوار رول کرد و با استفاده از یک روکش آن را از سرمای زمستان محافظت کرد.

نگهداری:

به غیر از زمان هایی که باید گاهی آن را با یک شلنگ آبکشی کنید، این نوع سایبان به هیچ گونه نگهداری دیگری نیاز ندارد.هزینه:

هزینه سایبان های تاشو به سبک سایبان و گزینه هایی مانند نصب، محدوده جمع شدن، مدل، طرح، رنگ و پارچه بستگی دارد. اضافه کردن گزینه هایی مانند موتور خودکار، نورپردازی و سنسورهای باد قوی باعث افزایش جذابیت سایبان شما می شود، اما هزینه آن نیز افزایش می یابد.

صاحب خانه ها چه چیزی را در مورد این سایبان ها دوست دارند؟

فضای قابل استفاده خانه را افزایش می دهد. برخی سایبان ها تا ۲۰ متر مربع فضای آزاد سایه دار را برای خانه فراهم می کنند.  

برای خانه های شهری یا آپارتمان هایی که فضای خصوصی ندارند، بسیار عالی هستند. این سایبان ها فضای حیاط خلوت را آرامش بخش تر و مفیدتر می کنند. “

بسته به انتخاب پارچه، بعضی از سایبان ها تا ۹۰٪ اشعه UV و ۷۰٪ نور خورشید را مسدود می کنند و از شما و مهمانان حفاظت می کنند.

این سایبان ها ایمنی بیشتری نسبت به سایبان های دائمی دارند و در مواقع وزش بادهای شدید می توان آنها را جمع کرد. با اتصال یک سنسور وزش باد شدید به انتهای میله سایبان، می توانید از زمان هایی که در خانه نیستید نیز مطمئن باشید که سایبان خود به خود جمع خواهد شد.

نصب:

فرقی نمی کند مصالح شما از چیست. سایبان می تواند به هر چیزی که سفت و محکم است نصب شود.

منبع

landscapingnetwork

4 پاسخ ها

رهگیری & پینگ بک ها

  1. […] نباید ناگهان روی سر شما خراب شود. توصیه می شود اگر از سایبان تاشو خود استفاده نمی کنید، آن را در زمان باران جمع […]

  2. […] به محل سایبان تاشو و سایز آن، باد می تواند مشکل ساز شود. سایبان حتی می […]

  3. […] و هوای بارانی زندگی می کنید، بهتر است روی کوشک خود از سایبان تاشو استفاده […]

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *