سایبان تجاری: روشی برای دیده شدن کسب و کار شما

سایبان ها به طور کلی به دو دسته خانگی و تجاری تقسیم می شوند. سایبان های خانگی معمولا با هدف ایجاد سایه و زیبایی نمای خانه در کنار برخی اهداف مربوط به کاهش هزینه های انرژی نصب می شوند. از سوی دیگر سایبان تجاری قرار دارد که کاربری آن می تواند چیزی فراتر از ایجاد سایه باشد.

سایبان تجاری:

صاحبان کسب و کار همواره مایل به دیده شدن هستند. دیده شدن تضمین کننده فروش شماست. سایبان های تجاری یکی از روش های ارزان برای تبلیغ و دیده شدن هستند. معمولا سایبان های تجاری با اهداف زیر نصب می شوند:

  • تغییر فضای جلوی مغازه
  • دیده شدن بهتر ویترین
  • جلب توجه رهگذران با استفاده از نور و رنگ
  • تبلیغ شعار و حراجی ها
  • مشخص شدن محل کسب از سایر رقبا
  • افزایش فضای کسب
  • کاهش هزینه های انرژی
  • محافظت از اموال مانند مبلمان مغازه و اجناس ویترین در برابر آفتاب

مزایا:

اگر کسب و کار شما به میزان ترافیک ناحیه اطراف و دیده شدن توسط رهگذران بستگی دارد، نصب یک سایبان تجاری چشم گیر به جلب توجه افراد و کشاندن آنها به سوی مغازه تاثیر زیادی دارد. حتی اگر محل کسب و کار شما در نقطه ای دور از چشم افراد باشد، استفاده از یک سایبان خوش رنگ و لعاب می تواند آن را به مرکز توجهات تبدیل کند. 

در عین حال، با استفاده از یک سایبان تجاری مناسب می توانید خدمات بهتری به مشتریان خود ارائه دهید. محافظت از مشتریان در برابر آفتاب شدید، باران و برف، به آنها تجربه بهتری از بازدید از محل کسب شما می دهد. نصب یک سایبان تاشو از این نظر بهتر است. هر زمان که لازم باشد می توانید سایبان را باز یا بسته کنید و از فضای باز خود استفاده بهتری داشته باشید. این نوع سایبان به خصوص برای رستوران ها و کافه های فضای باز مزایای بیشتری دارد. مشتریان شما می توانند در عین استفاده از فضای باز، احساس آرامش و راحتی نیز داشته باشند. 


برای باغچه خود یک نرده پلیمری زیبا نیاز دارید؟


برای آشنایی با گاردن گارد، محصول جدید سبک سبک، اینجا کلیک کنید.

در زمان های خاص مانند حراجی آخر فصل، تعطیلات، تبلیغ پروژه جدید و روزهای خاص برای کسب و کار مانند افتتاحیه، با تزئین و نورپردازی سایبان تجاری خود بهتر دیده می شوید. می توانید شعار خود را روی سایبان چاپ کنید و به راحتی و با کمترین هزینه پیام خود را به مشتریان انتقال دهید. 

سایبان های تجاری طول عمر بیشتری نسبت به سایبان های خانگی دارند و با کمی مراقبت می توانند سال ها شما را به مشتریان معرفی کنند.منبع:

norwoodtentandawning

1 پاسخ

رهگیری & پینگ بک ها

  1. […] محل کسب و کار شما دارای فضای باز است، نصب یک سایبان می تواند سایه […]

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *