ساخت سایبان برای پاسیو

وجود یک سایبان به کاربری بهتر پاسیو اضافه می کند. سایبان دمای پاسیو را تنظیم می کند و در روزهای آفتابی سایه ایجاد می کند. ساده ترین راه برای ساخت سایبان برای پاسیو استفاده از سایبان بادبانی است که در اکثر فروشگاه های فروش محصولات باغ قابل دسترسی است. استفاده از سایبان بادبانی دارای مزایای متعددی است که از این بین می توان به موارد زیر اشاره کرد: می توانید هر موقع تمایل داشتید آن را ببندید و به راحتی بشویید. در عین حال زیباتر از سایر انواع ساده سایبان است.

نحوه ساخت سایبان برای پاسیو:

سایبان بادبانی را روی کف پاسیو در موقعیتی قرار دهید که قرار است به صورت سایبان استفاده شود. سه سوراخ در هر گوشه ای از سایه بادبان ایجاد کنید و آن را پهن کنید. سایبان های بادبانی عمدتا دارای سه نقطه اتصال هستند که می توانند به سه پست یا به دیوار متصل شوند.

سه سوراخ در محل قرارگیری گوشه های سایبان در دیوار پاسیو ایجاد کنید. عمق سوراخ را بر اساس مقاومت قلاب های نگهدارنده و وزن سایبان انتخاب کنید.

قلاب را در سوراخ ها فرو کنید و سر قلاب را رو به بالا قرار دهید. طبق دستورالعمل سازنده، سوراخ را با درزگیر پر کنید تا محکم شود. مخلوط را با آب ترکیب کنید و به خوبی هم بزنید. سپس با استفاده از سرنگ مخلوط را داخل و دور قلاب بریزید.


برای باغچه خود یک نرده پلیمری زیبا نیاز دارید؟


برای آشنایی با گاردن گارد، محصول جدید سبک سبک، اینجا کلیک کنید.

یک نردبان یا شی سنگین را به قلاب فشار دهید تا در موقعیت خود بی حرکت باقی بماند و خشک شود. این روند را در مورد دو پست بعدی نیز تکرار کنید. مایع درزگیر ظرف ۱۵ تا ۲۰ دقیقه سفت می شود و در عرض ۴ تا ۵ ساعت کاملا خشک می شود. بیرون سوراخ را نیز کاملا بپوشانید.

نردبان را در کنار یک پست قرار دهید و سر سایبان را در دست بگیرید. سوراخ سایبان را در قلاب قرار دهید. این کار را در مورد دو طرف دیگر سایبان نیز انجام دهید تا سایبان کاملا باز شود. اگر فاصله قلاب های را به خوبی نصب کرده باشید، سایبان شما کاملا باز خواهد شد.برای زیبایی فضا، قلاب ها را هم سطح نصب نکنید. بهتر است هر یک را در ارتفاع خاصی نصب کنید تا بادبان شکل زیبایی به خود بگیرد.

منبع

ehow

0 پاسخ ها

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *