ساخت سایبان برای بالکن

بالکن می تواند محل جذابی در یک آپارتمان یا خانه باشد که فضای لازم برای ناهار خوری، دورهمی با دوستان یا استراحت در خارج از منزل را فراهم می کند. در صورتی که بالکن شما در اکثر ساعات روز نور آفتاب را دریافت می کند، استفاده از یک سایبان راه حل خوبی برای شما به شمار می رود. به جای خرید یک سایبان گران، می توانید خودتان به ساخت سایبان برای بالکن اقدام کنید.

ساخت سایبان برای بالکن:

محدوده بالکن خود را که قرار است در آن سایبان را قرار دهید محاسبه کنید. طول و عرض منطقه را تعیین کنید.

۱۲ بخش از یک لوله پی وی سی را ببرید تا سیستم پشتیبانی ساخت سایبان برای بالکن شما را تشکیل دهد. برای تعیین طول لوله ها از اندازه گیری بالکن استفاده کنید. چهار بخش لوله یک مستطیل را تشکیل خواهند داد. چهار بخش بعدی یک مستطیل هم اندازه را تشکیل می دهند، و چهار لوله باقی مانده، دو مستطیل را به هم متصل می کنند، که یک پایه قوی را برای سایبان شکل می دهد.

چهار قطعه لوله PVC را برای یک مستطیل بر روی زمین قرار دهید و آنها را بر اساس ابعاد بالکن در موقعیت مناسب تنظیم کنید. چهار گوشه مستطیل را با قرار دادن انتهای لوله ها به یک اتصال سه طرفه PVC به هم متصل کنید. در هر طرف سومین اتصال را رو به بیرون قرار دهید. این مراحل را برای مستطیل دیگر نیز تکرار کنید.


برای باغچه خود یک نرده پلیمری زیبا نیاز دارید؟


برای آشنایی با گاردن گارد، محصول جدید سبک سبک، اینجا کلیک کنید.

یکی از مستطیل ها را بر روی زمین قرار دهید به طوری که محل اتصال سوم PVC رو به بالا باشد. چهار بخش باقی مانده لوله را به محل آن در اتصالات PVC فشار دهید. چهار قسمت مستطیل دیگر را در مفاصل PVC قرار دهید تا سیستم پشتیبانی سایبان بالکن تکمیل شود.

پارچه ای را انتخاب کنید که برای استفاده در فضای باز مناسب باشد. این پارچه باید به قدری بزرگ باشد که بالای ساختار PVC را بپوشاند و از اطراف نیز کمی آویزان شود.پارچه را پهن کنید به طوری که هیچ چروکی باقی نماند. کادر مستطیل PVC را در مرکز پارچه قرار دهید.

پارچه ای را که از دور قاب سایبان آویزان است با یک لایه چسب پارچه ضد آب پوشش دهید. این پارچه اضافی را بر روی لوله  PVC برگردانید تا محکم به آن بچسبد. اجازه دهید چسب یک شب کامل خشک شود.

سایبان را در بالا یا روبه روی بالکن نصب کنید تا از نور خورشید در امان بمانید.

منبع

ehow

0 پاسخ ها

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *