دلایل نرده کشی: حصارکشی دور املاک

بسیاری از افراد به دلایل متعددی به فکر نرده کشی دور باغ یا حیاط خود می افتند. برخی از محبوب ترین دلایل نرده کشی دور باغ عبارتند از:

دلایل نرده کشی:

مرزهای خود را تنظیم کنید:

نرده کشی دور املاک شما هیچ شکی در مورد زمین متعلق به شما باقی نمی گذارد. این امر اهمیت دارد زیرا با گذشت زمان، برخی تغییرات در زمین باعث تغییر چشم انداز می شود. بنابراین احتمالا با همسایه خود بر سر هرس کردن درختان و محدوده چمن زنی دچار مشکل خواهید شد. با نرده کشی دور مایملک خود تکلیف باغداری و کشت و کار شما و همسایتان مشخص خواهد شد.

زیبایی را به باغ خود اضافه کنید:

یکی از دلایل نرده کشی افزودن به زیبایی و رسمی کردن فضا است. نرده های سفید حس روستایی و سنتی به حیاط شما می بخشند. نرده های بامبو، چوب، سنگی و فلزی هر یک سبک خاصی را به نمای خانه شما می افزایند.

ایمنی حوضچه و استخر:

اگر در املاک خود استخر یا حوض دارید، به دلایل امنیتی باید دور آن را حصار کشی کنید. کودکان معمولا در حیاط پرسه می زنند و استخر برای آنها جذابیت زیادی دارد. با خرید یک نرده مناسب سبک نمای خانه، می توانید ایمنی خانه خود را تا حد زیادی افزایش دهید.


برای باغچه خود یک نرده پلیمری زیبا نیاز دارید؟


برای آشنایی با گاردن گارد، محصول جدید سبک سبک، اینجا کلیک کنید.

کنترل حیوانات:

دور نگه داشتن حیوانات از املاک یکی از مهمترین دلایل نرده کشی است. شما که نمی خواهید یک سگ ولگرد وارد املاک شما شود و تمام گیاهان را تخریب کند؟ نرده کشی دور باغ باعث می شود که حیوانات ولگرد کمتر وارد ملک شما شوند.

حریم خصوصی:

البته، دور نگهداشتن حیوانات اهمیت کمتری نسبت به دور ماندن از نگاه مزاحم غریبه ها دارد. اگر نگران دیده شدن توسط اغیار هستید که شما را زیر چشمی زیر نظر بگیرند، می توانید از نرده های بلند و بدون فاصله استفاده کنید.پشتیبانی از گیاهان رونده:

حصار و نرده پشتیبان خوبی برای گیاهان رونده مانند مو هستند. اضافه کردن نرده، فضای باغداری شما را افزایش می دهد. از آنجا که گیاهان رونده زیباتر هستند، باغ شما را چشم نوازتر می کنند. استفاده از گیاهان رونده، حریم شحصی باغ شما را نیز افزایش می دهند.

ارزش پایدار:

نصب نرده هیچ مزیتی که نداشته باشد، یک ارزش افزوده برای باغ یا خانه شماست. استفاده از این عنصر طراحی تمایل خریداران را به خانه شما افزایش می دهد.

خرید و نصب نرده به تمام دلایل فوق ایده خوبی است. برای این کار هر کس دلیل خود را دارد. پیش از خرید نرده از کیفیت مواد و طول عمر آن اطمینان حاصل کنید.

منبع:

doityourself

2 پاسخ ها

رهگیری & پینگ بک ها

  1. […] بهتر است دور استخر را به ارتفاع قد بلندترین کودک حصارکشی کنید. در قسمتی از استخر از دروازه یا در ورودی استفاده […]

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *