دلایل نرده کشی باغ و محوطه سازی

نصب نرده یا حصار دور سبزی ها و گل ها جذاب و بسیار کاربردی است. با این کار ضمن ایجاد مرزهای مشخص و محوطه سازی می توانید، از ورود حیوانات مزاحم نیز پیشگیری کنید. در ادامه با دلایل نرده کشی باغ آشنا می شویم.

دلایل نرده کشی باغ:

سنگ هایی که دور محوطه گل یا سبزی کاری شده قرار می دهید، می توانند به زیبایی باغ شما بیافزایند. با استفاده از سنگ های مسطح می توانید یک مسیر پیاده راه کاربردی هم داشته باشید.

حصار کشی دور باغ تنها با استفاده از چوب، فلز یا پی وی سی میسر نمی شود. برای این کار حتی می توانید از گل ها نیز بهره بگیرید. کاشت گل های خاصی دور گل های باغ می تواند محوطه باغ را تعریف و به آن ساختار خاصی ببخشد. از رنگ های تند و تیز استفاده کنید تا آنها را از سایر گل ها مجزا کنید.

هر باغی به هرس و نگهداری نیاز دارد. اغلب باغداران به صورت مرتب باغ خود را چمن زنی می کنند. نصب نرده دور گل ها از هر جنسی که باشد، می تواند مانع از بریده شدن سهوی گل ها توسط چمن زن شود. در نتیجه برای هرس کردن علف های هرز مرز مشخصی خواهید داشت.


برای باغچه خود یک نرده پلیمری زیبا نیاز دارید؟


برای آشنایی با گاردن گارد، محصول جدید سبک سبک، اینجا کلیک کنید.

اندازه گیری صحیح و دقیق تر در باغ از دیگر دلایل نرده کشی باغ است. مشخص کردن مرز کاشت، در هنگام محاسبه میزان کوددهی، مالچ پاشی و دیگر موادی که باید به باغ خود بیافزایید، به کمک شما می آید. در عین حال، به دلیل وجود مرزهای مشخص می توانید در مورد تعداد دقیق گل ها یا سبزیجات مورد نیاز تصمیم گیری کنید.

باغداری برای برداشت محصول انجام می گیرد. بنابراین باید از محصول خود مراقبت کنید. دور کردن حیوانات به خصوص مرغ ها و گربه ها از دیگر دلایل نرده کشی باغ است. بدین ترتیب محصولات شما از گزند آنها به دور خواهد ماند. برای دور کردن حیواناتی مانند روباه و سگ به نرده ها و حصارهای خاصی نیاز است که در این مورد بهتر است با شرکت سازنده مشورت کنید. نوع حیواناتی را که در اطراف محل زندگی شما زندگی می کنند به آنها اطلاع دهید تا در انتخاب نرده مناسب به شما کمک کنند.امنیت نقش مهمی در بهبود کیفیت زندگی انسان دارد. در صورتی که در محوطه ای دور از سایر انسان ها زندگی می کنید، ممکن است استفاده از نرده های برقی خاص لازم باشد. پیش از استفاده از این مدل نرده، مقررات شهرداری منطقه خود را بررسی کنید.

منبع:

doityourself

0 پاسخ ها

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *