درمان افسردگی پاییز با سایبان تاشو:

در پاییز نسبت به ماه های گرم تر سال بیشتر احساس کسل بودن و بی حالی می کنیم. به هر حال، میزان تابش نور در ماه های پاییز کمتر است و سطح انرژی انسان مقداری کاهش می یابد. همه آنچه نیاز دارید دراز کشیدن زیر نور آفتاب، کتاب خواندن، چند تا عود، و یک همنشینی خوب در پاییز است. اما اگر از سایبان ثابت استفاده کرده باشید، شش ماه از سال محیط خارجی خانه شما بی استفاده خواهد بود. درمان افسردگی پاییز با سایبان تاشو هم ممکن است.

لذت بردن از هوای باز زیر سایبان:

خوشبختانه راه های زیادی برای سازگاری با تغییرات آب و هوایی وجود دارد. به نفس کشیدن در هوای باز و لذت بردن از نور خورشید زیر سایبان تراس با یک لیوان چای فکر کنید.

استفاده از سایبان تاشو در حیاط به شما این امکان را می دهد که در روزهای سرد سال نیز بتوانید از نور خورشید لذت ببرید.

درمان افسردگی پاییز با سایبان تاشو:

در طول پاییز باید سعی کنید تا جایی که می توانید اوقات خود را در خارج از خانه صرف کنید. سایبان تاشو می تواند از این نظر به شما کمک کند. سایبان های معمولی به دلیل ثابت بودن مقداری از نور خورشید را از شما دریغ می کنند. با استفاده از سایبان تاشو می توانید هر زمان که مایل بودید از گرمای هوا لذت ببرید. برای درمان افسردگی پاییز با سایبان تاشو می توانید از پارچه های طرح دار و تزئینات استفاده کنید. با استفاده از نورپردازی سایبان می توانید بعد از غروب هم اوقات خوبی در هوای باز داشته باشید. بدین ترتیب می توانید تا آخرین لحظه های تابش نور خورشید از هوای بیرون لذت ببرید.


برای باغچه خود یک نرده پلیمری زیبا نیاز دارید؟


برای آشنایی با گاردن گارد، محصول جدید سبک سبک، اینجا کلیک کنید.

پاییز صحنه های زیبایی همراه با خود خلق می کند. پر از رنگ و نور است. با خرید یک سایبان مناسب بر اساس نیازهای خود می توانید در تمام طول سال بهترین استفاده را از آن داشته باشید و از محیط خارج از خانه لذت بیشتری ببرید.

منبع:

brustor1 پاسخ

رهگیری & پینگ بک ها

  1. […] سایبان تاشو در ۱۹۰۰ رایج گردید. این نوع سایبان راحتی و آسایش بیشتری را برای افراد به همراه داشت. در این نوع سایبان از سیستم چرخ و قرقره ساده استفاده می شود تا در زمان و انرژی صرفه جویی شود. […]

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *