جنس پارکینگ پیش ساخته: فلزی و چوبی

اگر به دنبال ساخت پارکینگ در خانه خود هستید، مدل های زیادی را پیش رو دارید. می توانید از بین ساخت پارکینگ های سنتی تا کیت های پیش ساخته پارکینگ یکی را انتخاب کنید. به طور کلی اگر به لحاظ زمان و بودجه در محدودیت هستید، بهتر است مدل های پیش ساخته را انتخاب کنید. مزیت پارکینگ های سنتی نسبت به مدل های پیش ساخته بیشتر است و عمر طولانی تری دارند. اما برخی از افراد به دلیل محدودیت فضایی و مالی پارکینگ های پیش ساخته را ترجیح می دهند. مدل های پیش ساخته انعطاف زیادی در گزینه های سفارش دهی دارند که جنس پارکینگ پیش ساخته یکی از این موارد است. می توانید از بین دو جنس متداول تر یکی را انتخاب کنید.

جنس پارکینگ پیش ساخته:

هر یک از دو جنس پارکینگ پیش ساخته دارای مزایا و معایب مخصوص به خود هستند که باید آنها را پیش از ساخت در نظر بگیرید.

پارکینگ پیش ساخته چوبی:

پارکینگ های پیش ساخته چوبی نسبتا ارزان هستند و در اشکال و طرح های زیادی ارائه می شوند. به طور کلی برای نصب این پارکینگ های نیازی به استخدام کارگر نصاب نیست. تنها کافی است کیت پیش ساخته را از تولید کننده خریداری کنید و  بر اساس دفترچه راهنما عمل کنید. ساخت پارکینگ های پیش ساخته به کسب مجوز از شهرداری برای ساخت اضافه نیازی ندارد. این جنس پارکینگ پیش ساخته را می توان عایق کرد و در رنگ های متنوع ارائه می شود.

پارکینگ های پیش ساخته فلزی:

این جنس پارکینگ پیش ساخته سنگین تر از مدل های چوبی است اما به طور کلی گران تر از سایر مدل های پیش ساخته هستند. این مدل پارکینگ به عنوان سازه های صنعتی سبک در نظر گرفته می شوند و اگر بزرگ تر از متراژ خاصی باشند باید از شهرداری خود مجوز ساخت کسب کنید.


برای باغچه خود یک نرده پلیمری زیبا نیاز دارید؟


برای آشنایی با گاردن گارد، محصول جدید سبک سبک، اینجا کلیک کنید.

با این حال پارکینگ های پیش ساخته فلزی در برابر تغییرات آب و هوایی تحمل بیشتری نسبت به مدل های چوبی دارند. آنها کلفت تر هستند و نسبت به مدل های چوبی ایمنی بیشتری دارند. استفاده از این جنس پارکینگ پیش ساخته برای محوطه های عمومی نیز ایده آل است زیرا در برابر آتش مقاوم است. درب پارکینگ های پیش ساخته فلزی در انواع مختلفی عرضه می شود. در صورتی مشکل فضا دارید، می توانید از درهای کشویی در این مدل استفاده کنید.

ساخت پارکینگ برای حفظ خودرو شما در برابر نور خورشید اهمیت زیادی دارد. با استفاده از این سازه ساده می توانید متوسط عمر خودرو خود را تا سال های زیادی افزایش دهید.منبع:

doityourself

0 پاسخ ها

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *