تفاوت سایبان ضد آب با سایبان مقاوم در برابر آب:

احتمالا به دنبال خرید یک سایبان برای باغ یا حیاط خود هستید، اما نمی دانید کدام پارچه برای هدف شما مناسب تر است. باید سایبان ضد آب بخرید یا سایبان مقاوم در برابر آب؟ اصلا تفاوت سایبان ضد آب با سایبان مقاوم در برابر آب در چیست؟ دانستن پاسخ این سوالات اهمیت زیادی دارد. به یاد داشته باشید که خرید یک سایبان مناسب با آب و هوای شما می تواند از هزینه های بیشتر در آینده پیشگیری کند.

تفاوت سایبان ضد آب با سایبان مقاوم در برابر آب:

پارچه سایبان ضد آب:

پارچه های ضد آب به نحوی طراحی شده اند که آب نتواند وارد آن شود. مثال خوبی از این نوع پارچه، پارچه سایبان متورق مانند پارچه اکریلیک است. اگر در محلی زندگی می کنید که میزان بارندگی در آن زیاد است، می توانید از این نوع پارچه برای سایبان خود استفاده کنید.

پارچه مقاوم در برابر آب:

پارچه های مقاوم در برابر آب نوعی از پارچه هستند که می توانند از شما در برابر آب محافظت کنند اما توانایی خود را با گذشت زمان از دست می دهند. بنابراین برای حفظ قابلیت خود باید دائما با مواد مقاوم در برابر آب پوشش داده شوند. معمولا این نوع پارچه سال ها عمر دارد. زمانی که متوجه شدید دیگر پارچه شما قابلیت حفاظت در برابر آب را ندارد، با متخصصان شرکت سایبان سازی تماس بگیرید. با پوشش دهی مجدد پارچه با مواد خاص قابلیت مقاومت آن در برابر آب حفظ می شود.

توجه به آب و هوای محل زندگی:

انتخاب سایبان به نوع آب و هوای محل زندگی شما بستگی دارد. برای انتخاب بهترین گزینه، نیازهای خود را با ما در میان بگذارید. شاید بهتر باشد از سایبان هایی به غیر از پارچه استفاده کنید. سایبان از مواد زیادی از آلومینیوم گرفته تا PVC ساخته می شوند و هر یک بسته به آب و هوا دارای مزایا و معایب خود هستند.


برای باغچه خود یک نرده پلیمری زیبا نیاز دارید؟


برای آشنایی با گاردن گارد، محصول جدید سبک سبک، اینجا کلیک کنید.

تیم مشاوران ما به دنبال ارائه بهترین خدمات به شما هستند.

منبع:carrollawning

1 پاسخ

رهگیری & پینگ بک ها

  1. […] به خوبی محکم نشده اند. اطمینان حاصل کنید که اتصالات سایبان به دیوار محکم هستند و پیچ و مهره ها در جای خود ثابت شده […]

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *