برندسازی کسب و کار با استفاده از سایبان:

هر سایبانی یک داستان پشت خود دارد و پیام خاصی را منتقل می کند. اگر می خواهید محل کسب شما راحت تر دیده شود یا از سایبان برای تبلیغ محصول خود استفاده می کنید، از نکات زیر برای بهبود ظاهر آن استفاده کنید. برندسازی کسب و کار با استفاده از سایبان موجب ارتقا هویت برند و جلب توجه مشتریان می شود.

در گفتگو همیشه فقط آنچه می گویید مهم نیست. ظاهرتان، صدایتان و نحوه بیان کلمات همه نقش مهمی در درک کلمات توسط سایرین دارند. همین امر در مورد نشانه ها و سایبان های تجاری نیز صدق می کند. شعاری که با خطی درهم نوشته شده باشد در مقایسه با همان شعار با خطی زیبا روی یک سایبان شکیل، پیام یکسانی را در مورد کسب و کار شما به مشتری منتقل نمی کند. سایبان های معمولی یافتن محل کسب شما را آسان تر می کنند، اما دیدگاه اولیه مشتری را در مورد شما و برندتان تحت تاثیر قرار نمی دهند.

بزرگ تر همیشه بهتر نیست:

یک سایبان بزرگ شما را تحریک می کند که چیزهای زیبا و بزرگی روی آن بنویسید تا فضا پر شود. اما برای برندسازی کسب و کار با استفاده از سایبان همواره محدودیت هایی وجود دارد تا شعار شما به لحاظ بصری چشم نواز باشد. برای داشتن یک سایبان با طراحی مناسب نکات زیر را در نظر بگیرید:

برندسازی کسب و کار با استفاده از سایبان:

ظاهر سایبان تجاری شما باید با سایر نشانه های شرکت مانند لوگو، نشانه ها، طراحی ساختمان و حتی تبلیغات بازاریابی هماهنگ باشد.


برای باغچه خود یک نرده پلیمری زیبا نیاز دارید؟


برای آشنایی با گاردن گارد، محصول جدید سبک سبک، اینجا کلیک کنید.

بهتر است شعار یا تبلیغ شما کمتر از هفت حرف باشد تا فضای کافی روی سایبان باقی بماند. بدین ترتیب حروف به قدر کافی بزرگ خواهند بود که دیده شوند و در عین حال، زیبایی سایبان تحت تاثیر قرار نمی گیرد.

از یک طرح گرافیکی یا رنگ استفاده کنید. افراد از دیدن تبلیغات شلوغ و پیچیده صرف نظر می کنند، که این امر مغایر اهداف شماست.به جای حرف بزرگ، از فونت بولد استفاده کنید.

نورپردازی سایبان:

احتمالا محل کسب شما هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز در حال کار نیست، اما باید در تمام ساعات شبانه روز دیده شود. حتی اگر شما روزهای جمعه باز نیستید، اما افراد زیادی در خیابان در حال تردد هستند. اگر محل کسب شما در نقطه ای از خیابان قرار دارد که به خوبی دیده نمی شود، نورپردازی سایبان راه حل خوبی است. از چراغ های مناسب و با کیفیت استفاده کنید تا نگاه ها را به خود جلب کنید.

منبع:

eclipseawning

0 پاسخ ها

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *