انواع پارچه سایبان

انواع پارچه سایبان: انتخاب بهترین گزینه برای شما

تفاوتی ندارد برای حیاط خلوت خود به سایبان نیاز دارید یا می خواهید جلوی مغازه خود را به فضایی برای نشستن مشتری ها اختصاص دهید، یک سایبان مناسب می تواند فضای ایجاد شده را تغییر دهد. با بررسی انواع پارچه سایبان می توانید فضای دلخواه خود را تکمیل کنید.

انواع پارچه سایبان:

پنبه:

پیش از این، پنبه گزینه محبوبی برای پوشش سایبان بود. به طور کلی، این پارچه نسبت به سایر مواد تنفس پذیرتر است و با محیط زیست سازگاری بیشتری دارد. با این حال، این نوع پارچه ضد آب نیست. بنابراین یا باید با مواد مخصوص آن را دائما ضد آب کنید یا با بارش باران به سرعت زیر آن خیس خواهید شد. بنابراین این جنس پارچه بیشتر مناسب مناطق گرم و خشک است.

پارچه سایبان

اکریلیک:

دوام پارچه اکریلیک در بین سایر انواع پارچه سایبان بیشتر است. این پارچه به راحتی دچار رنگ پریدگی نمی شود و فرسوده نمی شود. اگر در آب و هوای بسیار گرم زندگی می کنید یا سایبان شما دائما در معرض مواد شیمیایی قرار دارد، مناسب ترین پارچه برای سایبان برای شما همین است. البته بزرگ ترین عیب این گزینه هزینه بالای آن است. با این حال، فراموش نکنید که هزینه ساخت سایبان همیشه به طراحی و سایز سایبان نیز بستگی دارد.

پلی استر:

پلی استر چیزی بین پنبه و اکریلیک است. این پارچه به اندازه اکریلیک دوام ندارد، اما تا حدی تنفس پذیر است. این نوع پارچه برای سایبان در سال های اخیر محبوب تر شده است.


برای باغچه خود یک نرده پلیمری زیبا نیاز دارید؟


برای آشنایی با گاردن گارد، محصول جدید سبک سبک، اینجا کلیک کنید.

پلی استر با پوشش وینیل:

پلی استر با پوشش وینیل گزینه خوبی برای زندگی در آب و هوای مرطوب است. این ماده به دلیل پوشش وینیل در برابر کپک، آتش و آب مقاوم است. به علاوه، تا حدی ورود اشعه UV را به خانه و ساختمان محدود می کند. بنابراین می تواند از مبلمان و فرش های شما در برابر نور خورشید محافظت کند. این پارچه به راحتی پاره نمی شود و شفاف تر از اکریلیک است.

پارچه سایبان پارکینگپلی استر با پوشش اکریلیک:

پلی استر پوشش داده شده با اکریلیک مزایای مشابهی با سایبان های اکریلیک دارد. این پارچه مقاوم در برابر کشش و پارگی، ضد آب نیز هست. بنابراین گزینه خوبی برای آب و هوای بارانی و گرمسیری است. با این حال، این ماده به اندازه پلی استر با پوشش وینیل در برابر آب یا آتش مقاوم نیست.

بهتر است انتخاب پارچه را به مشاوران تیم ما بسپارید. ما با بررسی بودجه مالی، شرایط آب و هوایی منطقه و طرح مورد نظر شما، بهترین گزینه را به شما پیشنهاد می دهیم.

منبع:

yellowpages

0 پاسخ ها

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *