انواع سایبان برای استخر و حفاظت از خورشید

افزودن سایبان در اطراف استخر می تواند شما را از گرمای روز محافظت کند و به زیبایی حیاط شما بیافزاید. سایبان ها در سبک ها و مواد مختلف ساخته می شوند. در ادامه انواع سایبان برای استخر را بررسی می کنیم.

انواع سایبان برای استخر:

سبک بادبانی:

سایبان بادبانی ۳ یا ۴ طرفه از پارچه با پوشش مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش ساخته شده است. این نوع سایبان با اتصال گوشه های سایبان به پست و حلقه های متصل به دیوار نصب می شود. آنها را می توانید کاملا بکشید و در ارتفاعات مختلف نصب کنید. این نوع سایبان رنگ، طرح و شیوه های نصب متفاوتی دارد که هر سال می توانید طرح آن را عوض کنید.

سبک پارکینگی:

این سایبان برای پوشاندن ماشین ها و کامیون ها به کار می رود. این نوع سایبان از چند ستون آلمینیومی تشکیل شده است که به زمین متصل می شوند. یک سایبان روی ستون ها کشیده می شود و به آن متصل می شود. این نوع سایبان ارزان تمام می شود اما نسبت به سایر انواع سایبان برای استخر زیبایی ندارد.

سبک پاویلیون:

مشابه سبک پارکینگی این مدل هم به پایه های آلمینیومی متصل می شود که با قاب های فولادی و پارچه های پلی استر یا پلی اتیلن به گونه ای شبیه به چادر سیرک پوشش داده می شود. از آنجا که این مدل ها شیک تر هستند، گران تر از سایر مدل ها هستند.


برای باغچه خود یک نرده پلیمری زیبا نیاز دارید؟


برای آشنایی با گاردن گارد، محصول جدید سبک سبک، اینجا کلیک کنید.

سبک کشویی:

این نوع با پست و قاب حمایت می شود و تفاوت آن با سایر انواع سایبان برای استخر این است که می توانید آن را جمع کنید. مزیت این روش آن است که نیازی نیست برای لذت بردن از گرمای خورشید یا ستاره های شب سایبان خود را کاملا برچینید.

سبک چتری:

این نوع سایبان دارای کمترین پوشش سایه است. آنها فقط روی یک پست معلق هستند و منظره استخر شما را شبیه ساحل دریا می کنند. در مواقعی که نیاز ندارید، می توانید چتر را دور پست جمع کنید. پست سایبان می تواند از فلز، اکریلیک یا دیگر مواد ساخته شده باشد. با این حال برخی سایبان های چتری از چوب ساخته شده اند.سبک گلخانه ای:

پانل های شیشه ای ضخیم که به دیوار ساختمان متصل هستند می توانند پناهگاهی برای باران باشند. این نوع سایبان شفافیت خوبی دارد. از معایب این روش آن است که حفاظتی در برابر خورشید ایجاد نمی کند.  

سبک کوشک:

یک کوشک چوبی، ساخته شده با پست های ضخیم و تیرک هایی روی پست ها می تواند سایه ای نسبی کنار استخر به شما بدهد. برای سایه کامل باید روی کوشک خود را با ورق های پارچه ای یا حتی پوشش گیاهی بپوشانید.

منبع:

doityourself

0 پاسخ ها

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *