انتخاب پارچه مناسب برای سایبان:

بررسی تمام گزینه ها برای انتخاب یک سایبان مناسب برای خانه یا محل کار کمی چالش برانگیز است. برای انتخاب پارچه مناسب برای سایبان باید از بین طیف زیادی از پارچه ها، طرح ها، رنگ ها و اشکال چیزی را انتخاب کنید که بیشترین تناسب را با محل مورد نظر شما داشته باشد.

انتخاب پارچه مناسب برای سایبان:

در زمان انتخاب رنگ و نوع سایبان مناسب برای نیازهای خود، چیزهای زیادی را باید در نظر بگیرید. نوع و رنگ پارچه ای که انتخاب می کنید، طول عمر سایبان شما را تعیین می کند. گام به گام با مراحل زیر پیش بروید تا در این پروژه چیزی از قلم نیوفتد.

هدف از رنگ:

هدف از رنگ انتخاب شده برای سایبان را تعیین کنید. آیا می خواهید رنگ آن با نمای ساختمان تناسب داشته باشد؟ یا به دنبال چیزی هستید که توجه ها را به خود جلب کند؟ آیا می خواهید لکه ها پنهان شوند؟ برای مطالعه بیشتر مطلب ما در مورد رنگ سایبان را مطالعه کنید.

دیدن نمونه ها:

برای گرفتن ایده ای از سایبان مطلوب خود، آلبوم شرکت را بررسی کنید تا در وبسایت ها به دنبال طرح مورد نظر خود بگردید.


برای باغچه خود یک نرده پلیمری زیبا نیاز دارید؟


برای آشنایی با گاردن گارد، محصول جدید سبک سبک، اینجا کلیک کنید.

بررسی ساختار:

بسته به تعداد طبقات خانه، مصالح به کار رفته در نما مانند دیوار آجری یا سیمانی، سبک مدرن یا سنتی نما باید نوع به خصوصی از سایبان را انتخاب کنید.

زمان استفاده از تضاد:

زمانی که هدف از استفاده از رنگ، ایجاد تضاد است باید با دقت عمل کنید. انتخاب های رنگارنگ مناسب خانه های سبک سنتی و جلوی مغازه هاست. طرح های راه راه برای نانوایی ها، شیرینی فروشی و بستنی فروشی ها مناسب است. با انتخاب طرح مناسب می توانید پیام خود را به دیگران انتقال دهید.در استفاده از طرح ها زیاده روی نکنید:

نوع طرح در انتخاب پارچه مناسب برای سایبان تاثیرگذار است. انتخاب پارچه طرح دار شما را از دیگران متمایز می کند. اما در انتخاب رنگ باید سایز و طرح ساختار آن را نیز در نظر بگیرید. برای ساختمان های کوچک بهتر است از راه راه های باریک استفاده کنید. راه راه های کلفت و تکه های بزرگ رنگی در سایبان برای ساختمان های بزرگ مناسب هستند.

تناسب با دکوراسیون داخلی:

در انتخاب پارچه مناسب برای سایبان باید به تناسب فضای داخلی و بیرونی نیز دقت کنید. اگر خانه شما با رنگ های خنثی و ظریف دکور شده است، انتخاب یک سایبان با رنگ های تند و طرح دار مناسب فضای شما نخواهد بود. اما کسب و کارهایی که از رنگ های روشن در لوگو و طراحی داخلی خود استفاده کرده اند، می توانند از این گونه پارچه ها برای تناسب بیشتر استفاده کنند.

انتخاب رنگ بر اساس کارکرد:

اگر هدف از انتخاب پارچه، کاهش گرمای داخل ساختمان است، باید از پارچه های تنفس پذیر و روشن برای سایبان انتخاب کنید. با شرکت سازنده در این مورد صحبت کنید تا به شما سایبانی را پیشنهاد دهد که در کنار زیبایی، کارکرد مناسبی نیز داشته باشد.

لذت ببرید:

حالا که همه چیز را در نظر گرفته اید، می توانید زیر سایبان خود بنشینید و از هوای باز لذت ببرید.

منبع:

americanawningandwindow

0 پاسخ ها

یک جواب دهید

پیشنهاد, مشکل یا سوالی دارید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *